Vaše pravidelná podpora nám umožňuje pokračovat v dlouhodobých programech pomoci dětem a okamžitě reagovat v krizových situacích. Programy UNICEF účinně zapojují místní komunity a umožňují nejchudším rodinám postavit se na vlastní nohy. Prostřednictvím kvalitního základního vzdělání a osvěty v oblasti odpovědného rodičovství pomáháme dětem zajistit lepší budoucnost a efektivně snižujeme porodnost.

Jak vaše dary pomáhají

Výše daru

obrazek

600 Kč

600 Kč měsíčně zajistí za rok kompletní očkování proti šesti dětským smrtelným nemocem pro 12 dětí. Očkujeme i v těžko dostupných oblastech, v příspěvku jsou zahrnuté i jednorázové jehly a chladicí box.

obrazek

570 Kč

570 Kč měsíčně zajistí za rok 120 rodinných moskytiér. Moskytiéry, o velikosti 190 x 180 x 150 cm, jsou napuštěné dlouhotrvajícím insekticidem proti komárům.

obrazek

425 Kč

425 Kč měsíčně zajistí za rok potřebnou dávku terapeutické výživy k vyléčení 4 dětí.

obrazek

365 Kč

365 Kč měsíčně zajistí za rok více než 200 000 litrů pitné vody.

obrazek

220 Kč

220 Kč měsíčně zajistí za rok očkování proti spalničkám pro 264 dětí.

obrazek

Jiná částka

Jakákoliv jiná částka zajistí účinnou pomoc dětem tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

Způsob platby

Uvedením čísla Vašeho bankovního účtu nám usnadníte dohledání Vašeho daru. Děkujeme!

UNICEF ČR využívá darovací portál DARUJME.CZ

Darujme

Po vyplnění formuláře níže, Vám složenku rádi zašleme na Vámi uvedenou adresu.

 • Karin Hulshof

  „Přinejmenším osm z našich zaměstnanců přišlo při zemětřesení z dubna 2015 o všechno – někteří ztratili i své nejbližší. Přesto všichni denně dál pomáháme těm nejpotřebnějším. Jsme jeden tým a naše poslání pomáhat dětem nám každý den dodává sílu.“

  Karin Hulshof, ředitelka regionálního ústředí UNICEF v Káthmándú

 • David Beckham

  „K pomoci strádajícím dětem se prostřednictvím UNICEF může připojit každý. Společně můžeme zachránit miliony dětských životů a dát dětem z nejchudších zemí světa šanci na lepší budoucnost – potřeba pomoci nebyla nikdy větší než dnes.“

  David Beckham, vyslanec dobré vůle UNICEF

 • Said

  „Každý den je mimořádně náročný. Jsme na nohou ještě před svítáním a staráme se o to, aby všechny zdejší děti měly dostatek vody a výživné stravy, mohly chodit do školy, byly očkované a v bezpečí před násilím a zneužíváním. I když jsem každý večer úplně vyčerpaný, vždycky usínám s úsměvem, protože vím, že v tom nejsme sami. Děkujeme, že pomáháte!“

  Said Abdul, pracovník UNICEF v uprchlickém táboře Domiz v Iráku

Sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje

Abychom mohli snáze identifikovat Vaše příspěvky a informovat Vás, jak pomáháme dětem, vyplňte laskavě následující údaje.

Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře. Tyto informace Vám rovněž budou zaslány na Váš email. V případě potíží s odesláním formuláře nás prosíme kontaktujte na adrese unicef@unicef.cz.