Setkání partnerů UNICEF
18. února 2020 proběhlo v hotelu Hilton Prague Old Town setkání firemních partnerů českého UNICEF, spojené s předáním děkovných certifikátů. 

Děkujeme celému týmu Hilton Prague Old Town i všem, kteří na setkání dorazili!
 

UNICEF je financován výlučně z dobrovolných příspěvků dárců. Podpora privátního sektoru tvoří významnou část prostředků na programy pomoci dětem. 

Firemní partnerství pro nás znamená v první řadě dialog s partnerem, kdy společně vytváříme vždy unikátní projekt, který zohledňuje jak zaměření firmy, tak upřednostňované cíle společnosti v oblasti sociální odpovědnosti.

Budujte svojí značku - Spolupráce s UNICEF má pozitivní vliv a zdůrazňuje Vašim klientům, akcionářům a zaměstnancům hodnoty, které Vaše společnost zastává.

Odlište se a získejte uznání - Pozvedněte prestiž své společnosti díky spolupráci s přední světovou organizací v oblasti pomoci dětem, dlouhodobě podporovanou řadou mezinárodně uznávaných vyslanců dobré vůle a významnými osobnostmi z oblasti kultury a politiky.

Spolupracujte s profesionály - UNICEF dlouhodobě spolupracuje s celosvětově úspěšnými společnostmi, jakými jsou IKEA, Starwood Hotels, Procter&Gamble, UNILEVER, H&M, nebo Marks&Spencer, díky důslednému výběru partnerů a sdílení odborných znalostí a zkušeností z oblasti sociální odpovědnosti.

Prezentujte se - Mediální potenciál společného projektu firemního partnerství rozvinete s naším týmem zkušených odborníků pro komunikaci s médii. 

Spolupracujte s organizací s globálním vlivem - UNICEF je hlavní světovou organizací zaměřenou na děti a jejich práva. Působí ve více než 190 zemích, přičemž ve více než 150 taky pomáhá. Dosahem se tak vyrovná předním světovým značkám. UNICEF realizuje dlouhodobé programy na pomoc dětem ve spolupráci s místními vládami států, agenturami OSN, nevládními organizacemi, jako i s místními komunitami.

Kontaktujte nás