Podpořte projekty UNICEF

Další formy pomoci

Vaše pravidelná podpora nám umožňuje pokračovat v dlouhodobých programech pomoci dětem a okamžitě reagovat v krizových situacích.

Graf využití finančních příspěvků v minulém období

Výše daru

obrazek

600 Kč

600 Kč měsíčně zajistí kompletní očkování proti šesti dětským smrtelným nemocem pro 12 dětí. Očkujeme i v těžko dostupných oblastech, v příspěvku jsou zahrnuté i jednorázové jehly a chadicí box.

obrazek

570 Kč

570 Kč měsíčně zajistí 84 rodinných moskytiér. Moskytiéry, o velikosti 190 x 180 x 150 cm, jsou napuštěné dlouhotrvajícím insekticidem proti komárům.

obrazek

415 Kč

415 Kč měsíčně zajistí 10 souprav první pomoci, které obsahují obvazy, náplasti, rukavice, nůžky, přikrývku, mast na oči a dezinfekci k bezodkladnému ošetření drobných poranění.

obrazek

380 Kč

380 Kč měsíčně zajistí školní tašky pro čtyři třídy. Školní tašku obdrží 160 žáků a obsahuje kružítko, sešity, dvě tužky, ořezávátko, pryžovou gumu a sadu barevných pastelek.

obrazek

220 Kč

220 Kč měsíčně zajistí terapeutickou výživu pro 2 děti. Terapeutická výživa Plumpy'Nut® je vysoko výživná pasta, kterou UNICEF používá jako doplněk stravy ve výživových centrech.

obrazek

Jiná částka

JINÁ částka zajistí účinnou pomoc dětem tam, kde je to nejvíce zapotřebí.

Způsob platby

Uvedením čísla Vašeho bankovního účtu nám usnadníte dohledání Vašeho daru. Děkujeme!

UNICEF ČR využívá darovací portál DARUJME.CZ

Darujme

Po vyplnění formuláře níže, Vám složenku rádi zašleme na Vámi uvedenou adresu.

Sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje

Abychom mohli snáze identifikovat Vaše příspěvky a informovat Vás, jak pomáháme dětem, vyplňte laskavě následující údaje.

Údaje k platbě se automaticky vygenerují a zobrazí po vyplnění a odeslání formuláře. Tyto informace Vám rovněž budou zaslány na Váš email.