Fronta na záchod 2014

Partneři kampaně

Hlavní partner

Partner

Oslavte Den vody s UNICEF a Kimberly-Clark Professional

Představte si školu, kde děti nemají žádný zdroj čisté vody. Představte si, že vyrůstáte bez možnosti umýt si ruce. Představte si, že nemáte dostatek soukromí a musíte čekat na soumrak, abyste mohli jít na toaletu. Hygiena není samozřejmost – oslavte Světový den vody a podpořte ty, kteří nemají přístup k čisté vodě.

Čistá toaleta, tekoucí voda z kohoutku a pravidelná sprcha – pro někoho je to samozřejmá součást dne, kterou ani nevnímá. Pro 2,5 miliardy lidí však přístup k čisté vodě a možnost dodržovat základní hygienu znamená luxus, který si nemohou dovolit.

Pochybujete o tom, že mytí rukou může ochránit lidský život? Odpověď najdete ZDE.

Navštivte interaktivní výstavu UNICEF spojenou s odpoledním koncertem a neobvyklou kavárnou, ve které budou hosté místo na židlích sedět na designových toaletních mísách značky Roca. Přijďte se v sobotu 22. března 2014 mezi 10 – 18 hod. na Václavské náměstí  v Praze dozvědět, jak žijí děti a jejich rodiny v jiných částech světa. Za příspěvek v hodnotě 50 Kč, kterým veřejnost podpoří programy pomoci UNICEF, obdrží hosté vstupenku na výstavu a budou moci ochutnat prémiové kávy z řady Tchibo Privat Kaffee či jiné občerstvení.


Více informací o akci naleznete ZDE.

Nezoufejte. Mimopražští příznivci UNICEF se mohou zapojit do školského projektu Mýdlo = hrdina, uspořádat ve svém okolí fundraisingovou akci či finančně podpořit dlouhodobé projekty UNICEF zaměřené na hygienu a sanitaci.


Zajímá mě školní projekt Mýdlo = hrdina dětí.

Chci finančně podpořit projekty UNICEF.

Do akce s názvem Fronta na záchod 2014 se může zapojit úplně každý prostřednictvím svého Facebooku či účastí ve fotografické soutěži o nejlépe vyzdobenou toaletu. Pokud Vám navíc není lhostejný osud dětí, pro které je toaleta a čistá voda luxusním zbožím, dejte to najevo v naší petici.

Jak UNICEF pomáhá v praxi?