Celebrity na podporu UNICEF (výstava fotografií)

- Nákupní galerie ATRIUM, Karlovo nám. 10, Praha 2 (duben – září 2013)

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií vyslanců dobré vůle UNICEF, kterou pod názvem "Celebrity na podporu UNICEF" můžete zhlédnout od dubna do září 2013 v Nákupní galerii ATRIUM na Karlově náměstí v Praze.

Zařazeno je celkem 24 fotografií známých světových i českých osobností, které věnovaly svůj talent, věhlas a síly pomoci dětem. Zařazeni jsou UNICEF Goodwill ambassadoři minulosti i současnosti, a tak vedle sebe naleznete fotografie, na nichž jsou Danny Kaye (první vyslanec dobré vůle UNICEF), Audrey Hepburn, Mia Farrow, Susan Sarandon, Sarah Jessica Parker, Whoopi Goldberg, Lucy Liu, Claudia Schiffer, Katy Perry, Shakira Mebarak, Jackie Chan, Joel Madden, Evan McGregor, Harry Belafonte, Orlando Bloom, David Beckham, Lionel Messi, Fernando Alonso, Novak Djokovic a další. Za české vyslance dobré vůle UNICEF jsou ve výstavě zahrnuty fotografie Patrika Eliáše a Michala Viewegha.

Výstava je doplněna kartonovými „kadibudkami“, které tvořivě pomalovali žáci pražských základních škol při příležitosti letošního Světového dne vody. Celkem tak vzniklo 14 nádherných, nápaditě pomalovaných kadibudek, které ale z důvodu kapacity výstavního prostoru budou moci být vystaveny maximálně po 4 – 5 exemplářích, a proto je návštěvníci uvidí postupně (budou obměňovány vždy po měsíci).

UNICEF je jedinou organizací OSN, jejíž činnost není financována z rozpočtu OSN, ale výhradně z dobrovolných příspěvků veřejnosti – každý návštěvník Nákupní galerie ATRIUM, kterého výstava zaujme a je příznivcem UNICEF, bude moci přímo na místě přispět na programy pomoci dětem libovolným příspěvkem vhozeným do kasičky umístěné v dřevěné kadibudce se srdíčkem.

Výtěžek bude věnován na podporu programu Pitná voda, hygiena, sanitace.
(Více informací o situaci dětí strádajících nedostatkem vody a hygieny naleznete zde.)

Otevírací doba Nákupní galerie ATRIUM:
Po – Pá, 7.00 – 22.00 hod.
So a Ne, 8.00 – 20.00 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!