Pomozte nákupem

obrázek

Co je to Dárek pro život?

Nákupem DÁRKU PRO ŽIVOT uděláte radost sobě i dítěti, kterému vrátíte sílu žít. Darovacím certifikátem s fotografií a hodnotou Vašeho daru, který od nás obdržíte, můžete udělat radost někomu z Vašich blízkých.

Prohlédněte si katalog Dárků pro život 2017/18 zde, a nebo si Dárek pro život vyberte přímo v našem e-shopu.

Jak konkrétně nákup dárku pro život a pomoc dítěti probíhá?
Nákupem DÁRKU PRO ŽIVOT zakoupíte vlastně pro sebe nebo pro někoho ze svých blízkých darovací certifikát UNICEF, který osvědčí druh a hodnotu daru, který Vaším prostřednictvím věnujeme na pomoc dětem.
Konkrétní DÁREK PRO ŽIVOT, tj. předmět, který jste z naší nabídky vybrali - tužky, stan, škola v krabici, vakcíny, apod. - bude dodán přímo do některé ze 157 zemí, kde UNICEF rozvíjí své programy a kde je takové pomoci nejvíce zapotřebí.

Pro plátce daní v ČR je DÁREK PRO ŽIVOT daňově odčitatelnou položkou a my Vám po uskutečnění nákupu automaticky zašleme potvrzení o bezúplatném plnění.

Další podrobnosti (o cenách, způsobu dodání, atp. - viz taktéž Obchodní podmínky):
Dárky pro život jsou nabízeny v cenách stanovených UNICEF jednotně pro všechny země podle hodnoty, za kterou je UNICEF pořizuje pro své programy pomoci dětem. (DPH není součástí ceny, protože UNICEF není jejím plátcem.)

Rozbalit podrobné informace

Obrázek produktu

1335 Kč

 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu

Očkování proti dětské obrně

Zdravotníci a dobrovolníci UNICEF mnohdy putují pěšky i několik hodin, aby se dostali i do těch nejodlehlejších oblastí a dokázali proočkovat všechny děti. Díky této dlouhodobé snaze je dětská obrna, jedno z nejnebezpečnějších onemocnění, již téměř vymýcena.

Orální vakcína proti dětské obrně, pro proočkování 100 dětí.

Kód: 204102000  Kusů na skladě: 943

Cena: 1335 Kč
Obrázek produktu

1118 Kč

 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu

Očkování proti spalničkám

Spalničky si i dnes na celém světě vyžádají na 330 dětských životů denně, přestože proti tomuto onemocnění existuje již řadu let účinné a levné očkování. Díky Vám bude moci UNICEF zachránit život 130 dětí.

Vakcína proti spalničkám, 13 balení pro proočkování 130 dětí.

Kód: 204104000  Kusů na skladě: 966

Cena: 1118 Kč
Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu
 • Obrázek produktu

Velký balíček pro záchranu životů

Velký balíček obsahuje vysokokalorickou výživu, terapeutické mléko, mléčný prášek a prášek se stopovými prvky pro boj proti podvýživě způsobené nedostatečnou či jednotvárnou stravou. Tyto chytré potraviny plné vitamínů a jiných životně důležitých látek pomáhají dětem získat zpět jejich ztracenou sílu. Podávání terapeutické stravy probíhá vždy ve speciálních výživových centrech pod dohledem vyškolených zdravotníků.

150 balení terapeutické výživy Plumpy'Nut®, 90 sáčků terapeutického mléka, 30 sáčků vitaminového prášku obohaceného stopovými prvky, 100 odčervovacích tablet, 10 dávek očkování proti spalničkám, 20 dávek očkování proti dětské obrně.

 

Kód: 204402000  Kusů na skladě: 947

Cena: 3106 Kč

První strana

Poslední strana