Dějiny kontra Spejbl - Benefiční divadelní představení

- Divadlo Spejbla a Hurvínka, Dejvická 38, Praha 6 (18. prosince od 19. hod)

Srdečně Vás zveme na benefiční divadelní představení hry pro dospělé Dějiny kontra Spejbl, které se koná v Divadle Spejbla a Hurvínka ve středu 18. prosince 2013 od 19.00 hodin.

Tato aktualizovaná hra, která byla poprvé uvedena v roce 1932, patří k těm nejlepším představením pro dospělé diváky, které za dobu existence Divadla S+H vznikly. Otec Spejbl chce přesvědčit skeptického syna o smyslu a vyšším poslání dějinných událostí a významných objevů. Snaží se poukázat na lepší stránku lidstva, ale má mocného „protivníka“ – samotné dějiny. 
 
Výše Vašeho daru, za který obdržíte vstupenku, činí 300 Kč.
Vstupenky si můžete zajistit:
  • objednávkou prostřednictvím e-shopu na www.aukro.cz,
  • objednávkou prostřednictvím e-shopu na našich stránkách zde (pro jednotlivý počet vstupenek je v e-shopu více položek),
  • osobně v UNICEF ČR, Rytířská 31, Praha 1, 
  • mailem na unicef@unicef.cz,
  • či telefonicky na čísle: 255 711 823 (Aleš  Foltýnek). 
Dar použitý na humanitární účely je podle paragrafu 20, odst. 8 zákona o dani z příjmu odečitatelnou položkou ze základu daně. Potvrzení o daru Vám vystavíme na požádání. 
 
Díky podpoře T-Mobile Czech Republic a.s. na Vás budou přímo na Vašich místech čekat originální panenky vytvořené pro projekt Adoptuj panenku a zachráníš dítě. 

Výtěžek ze vstupného bude použit na podporu krizového očkování dětí na Filipínách, jehož smyslem je zabránit šíření infekčních chorob v tajfunem postižených oblastech. Očkovací programy UNICEF každoročně zachrání životy více než 3 milionům nejmenších dětí.