Trumpet Show pro UNICEF

- Smetanova síň Obecního domu (nám. Republiky, Praha 1)

prožijte společně s UNICEF adventní čas hudbou. Ve spolupráci se Symfonickým orchestrem hlavního města Prahy FOK jsme pro naše příznivce a dárce připravili mimořádný koncert Trumpet Show pro UNICEF. Koncert se koná ve středu 1. prosince 2020 od 19.30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.  

Ten of the Best je uskupení deseti špičkových trumpetistů světa, které dal dohromady německý fenomenální trumpetista a specialista na piccolo trumpetu Otto Sauter. Do ansámblu přizval zástupce Evropy, USA, Japonska či Mexika. V FOK jsou velmi hrdí na to, že v Top Ten působí také jejich Marek Zvolánek. Celou desítku doplnila pro adventní turné ještě rytmická kapela a vokalisté, aby společně naladili posluchače na atmosféru svátečního období. Znít bude Bach, Wagner, Rachmaninov, ale také slavné hity jako Somewhere over the Rainbow a Wonderful World. Speciálně pro Prahu pak Marek Zvolánek pro tuhle sestavu upravil také Narodil se Kristus Pán. Uvidíme, komu připíše největší sólo.

Ten of the Best
Ten of the Best

Program koncertu

JOHANN SEBASTIAN BACH
RICHARD WAGNER
GEORG PHILIPP TELEMANN
AARON COPLAND
SERGEJ RACHMANINOV
ÁSTOR PIAZZOLLA

TEN OF THE BEST
Otto SAUTER | umělecký vedoucí

SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK
Jan KUČERA | dirigent

Koncert s přestávkou, konec ve 21.30 hod.

Vstupenky

 

Výše Vašeho daru, za který obdržíte vstupenku, činí 300, 360, 460, 600,- Kč (cena závisí na vzdálenosti sedadla od jeviště)  /* 


Vstupenky si můžete zajistit nejlépe objednávkou, e-mailem na unicef@unicef.cz, nebo telefonickou objednávkou na čísle 255 711 823 (Aleš Foltýnek) a od konce září také v našem e-shopu.

Při objednávce e-mailem uvádějte, prosím, vždy kolik vstupenek a v jaké kategorii objednáváte, telefonní číslo, adresu doručení a adresu trvalého bydliště nebo sídla firmy pro vystavení potvrzení o bezúplatném plnění. Vstupenky budeme rozesílat v říjnu 2020 doporučenou poštou nebo na dobírku, nebo si je po předchozí domluvě můžete vyzvednout v kanceláří UNICEF ČR v Rytířské 31, Praha 1.

 

/* Dar (50 % ceny vstupenky) použitý na humanitární účely je podle paragrafu 20, odst. 8 zákona o dani z příjmu odečitatelnou položkou ze základu daně. Potvrzení o bezúplatném přijetí Vám rádi vystavíme na požádání.