Stand-up pro UNICEF

- Žluté lázně (Praha 4)

Restriktivní opatření související s epidemií koronaviru nám v březnu zamezila uspořádat Velký vodní večer. Nechtěli jsme naše příznivce připravit o oblíbenou benefiční událost plnou hudby a zábavy, proto jsme se po uvolnění opatření rozhodli uspořádat letní variantu.

Rádi bychom Vás rádi srdečně pozvali na STAND-UP pro UNICEF, který se uskuteční v úterý 23. června od 19:00 ve Žlutých lázních (Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4). 

Přijďte se po náročném období pobavit s přáteli, zasmát se a odpočinout si. Připravili jsme opravdu pestrý program. Těšit se můžete na stand-up comedy Petra Cerhy alias Nastyho, Petra Vydry, Tigrana Hovakimyana, Lucie Macháčkové a Kateřiny Haškové, které si říkají KOKO Comedy, a Jana Géryka. Kromě spousty zábavy Vás čeká hudební zážitek ve formě pěveckého vystoupení Lenky Vychodilové a Hany Křížkové. V průběhu večera zazní také slam poetry v podání mistrů ČR Anatola Svahilce a Pana Fenka.

Vstupenkou v hodnotě 250 Kč podpoříte programy UNICEF zaměřené na zajištění pitné vody a hygieny v nejchudších zemích a krizových oblastech světa.

Nemůžete si vstupenky koupit? Nevadí! Prvních 20 správných odpovědí v anketě odměníme volnou vstupenkou. 

Samozřejmě respektujeme aktuálně platná vládní opatření a věříme, že i Vy budete zodpovědní a ohleduplní. Nezapomeňte si prosím pro jistotu vzít roušku s sebou ;-) 

*/Dar (95 % ceny vstupenky) použitý na humanitární účely je podle paragrafu 20, odst. 8 Zákona o dani z příjmu odečitatelnou položkou ze základu daně. Potvrzení o bezúplatném přijetí Vám UNICEF rád vystaví na požádání.

Stand-up pro UNICEF ve Žlutých lázních
Stand-up pro UNICEF ve Žlutých lázních