Štefan Margita a hosté pro UNICEF

- Kostel sv. Šimona a Judy

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert 

Štefan Margita a hosté pro UNICEF

Přední český tenorista Štefan Margita si pro jedinečný benefiční koncert pozval své hosty – sopranistku Kristýnu Vylíčilovou, Kühnův dětský sbor a Moravské klavírní trio. Na koncertu pro UNICEF zazní skladby od Antonína Dvořáka, P. I. Čajkovského, Bedřicha Smetany, Franze Lehára, George Gershwina, Giuseppe Verdiho a dalších.

Tenorista Štefan Margita vystupuje na předních světových operních scénách – v Metropolitní opeře v New Yorku, milánské La Scale, berlínské Staatsoper – a na mnoha operních festivalech. V jeho koncertním repertoáru se objevují především skladby od Mozarta, Beethovena, Dvořáka, Mahlera a Bartoka.

Pěvkyně Kristýna Vylíčilová je pravidelným hostem českých a slovenských operních scén. Vidět ji můžete na jevištích Národního divadla v Praze, Jihočeského divadla, Divadla F. X. Šaldy v Liberci, Divadle J. K. Tyla v Plzni. Kristýna je interpretkou hudebních děl od baroka po současnost. Kromě klasického operního i operetního repertoáru spolupracuje s ansámbly specializujícími se na současnou a barokní hudbu.

Vstupenky v hodnotě 350 Kč, 500 Kč a 600 Kč podpoří děti ve válce, které ve válečném konfliktu ztratily práva na zdraví, výživu, pitnou vodu, zdravotní péči i vzdělání. V aktuálních ozbrojených konfliktech je zapojeno nejvíce zemí za posledních třicet let. Každé šesté dítě na Zemi teď žije v oblasti války nebo ozbrojeného konfliktu. Ve všech zemích zasažených konfliktem UNICEF poskytuje těm nejzranitelnějším dětem zdravotní péči, výživu, vzdělání a ochranu. 

Vstupenky zakoupíte na GoOut.net

Tenorista Štefan Margita vystupuje na předních světových operních scénách.
Tenorista Štefan Margita vystupuje na předních světových operních scénách. © Lucie Robinson
Pěvkyně Kristýna Vylíčilová je pravidelným hostem českých a slovenských operních scén.
Pěvkyně Kristýna Vylíčilová je pravidelným hostem českých a slovenských operních scén. © Mona Martinů