Výzva pro šikovné tvůrce: Ušijte exotickou panenku!

Pro všechny naše zručné příznivce máme skvělou zprávu – i letos můžete pro projekt Adoptuj panenku a zachráníš dítě vytvořit panenku podle zadaného tématu a pomoci tak zajistit strádajícím dětem zdravotní péči!

Jedinou podmínkou je, že Vámi vytvořené panenky musí svou podobou a oblečením připomínat vzdálené země a exotické kultury. Tvořit tak můžete například panenky z Afriky, Jižní Ameriky, Číny, Grónska, Austrálie a dalších zemí – limitem je pouze Vaše představivost.

Hotové panenky můžete až do 7. září doručit osobně nebo poštou na adresu UNICEF ČR, Rytířská 31, 110 00 Praha 1. Všechny došlé panenky budou následně k zakoupení v našem e-shopu a také na benefičních akcích UNICEF. Autoři tří nejkrásnějších panenek získají každý dvě vstupenky na Benefiční aukci panenek známých osobností 27. listopadu v Českém muzeu hudby v Praze.  

Doporučený střih panenky, rodný list a všechny další informace najdete na stránce projektu Adoptuj panenku a zachráníš dítě. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vaše jedinečné panenky!

Inspirovat se můžete například grónskou panenkou Ilichou, kterou pro UNICEF vytvořily Sandra Iliášová a Veronika Chalupníková.
Inspirovat se můžete například grónskou panenkou Ilichou, kterou pro UNICEF vytvořily Sandra Iliášová a Veronika Chalupníková.

Tisk