Vánoční kolekce UNICEF pro rok 2017 je tu!

Každé úterý a čtvrtek můžete v pražské prodejně UNICEF vybírat z nejnovější kolekce půvabných vánočních blahopřání a dárků, a přispět tak na pomoc dětem, které to potřebují nejvíce.

I letos je pro Vás v nabídce připravena řada novinek – například praktický skládací batůžek za 299 Kč, stylové náramky za 99 Kč nebo roztomilé plyšové hračky v ceně od 279 Kč. V nabídce ale zůstávají také oblíbené klíčenky, USB disky, externí baterie nebo kalendáře a hrnečky s jedinečnými motivy.  

V každém blahopřání a dárku, který u nás zakoupíte, se skrývá naděje pro strádající děti kdekoliv na světě – například ve válkou zpustošené Sýrii, v oblastech Somálska zasažených ničivým suchem a neúrodou či v Jižním Súdánu postiženém hladomorem.

Otevírací doba:

  • pondělí–pátek od 10 do 18.00 hod. (přestávka 14–14.30 hod.)

Kde nás najdete?


Veškerý sortiment zboží s logem UNICEF byl vyroben s použitím nejvyšších standardů udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti. Zakoupením jakékoliv položky z nové kolekce přispějete na programy UNICEF, a pomůžete tak zachránit dětské životy a dáte strádajícím dětem šanci na lepší budoucnost. Společnost Belarto, oficiální licenční partner UNICEF, poskytne 25 % z ceny každého blahopřání a 20 % z ceny dárků přímo na programy pomoci nejohroženějším dětem.

Blahopřání a dárky z nové kolekce si můžete objednat také v e-shopu na stránkách unicefcards.cz.

Každým nákupem uděláte dobrý skutek a pomůžete dětem, které to právě teď nejvíce potřebují! 

Těšíme se na Vás!
Těšíme se na Vás!

Tisk