Miss panenka Středočeského kraje

Český výbor pro UNICEF a Středočeský kraj vyhlásily 1. června 2017 soutěž pro základní a střední školy Středočeského kraje Miss panenka. Hlasujte pro panenku, která se Vám nejvíce líbí.

Český výbor pro UNICEF a Středočeský kraj vyhlásily 1. června 2017 soutěž pro základní a střední školy Středočeského kraje 

"Miss panenka".

Celkem se zúčastnilo 25 škol z celého kraje, které zaslaly 79 krásných panenek. Smyslem soutěže, která volně navazuje na projekt UNICEF ČR Adoptuj panenku a zachráníš dítě, je mimo jiné také rozvoj zručnosti žáků základních a středních škol Středočeského kraje a jejich přirozená výchova k solidaritě v rámci vyučování.

Všechny zaslané panenky můžete posoudit na našem facebooku  pro svou favoritku můžete hlasovat kliknutím na „to se mi líbí“. Hlasování skončí v neděli 24. září 2017.

Vítěznou školu odměníme symbolickým dárkem a všechny vyrobené panenky budou poté nabízeny k symbolické adopci za 600 Kč v rámci projektu Adoptuj panenku a zachráníš dítě. Výtěžek bude použit na očkovací programy UNICEF.

Hlasovat můžete na: www.facebook.com/unicef.ceska.republika

Za podporu děkujeme Středočeskému kraji.  


 

Galerie panenek přihlášených do soutěže

Tisk