Speciální nabídka velikonočních balíčků na e-shopu a v prodejně UNICEF

Podívejte se na naše zvýhodněné velikonoční balíčky dárkového zboží UNICEF, které zároveň potěší i pomohou!

Velikonoční balíčky najdete v našem e-shopu a také v pražské prodejně UNICEF – od března 2017 je otevřeno každý čtvrtek od 11 do 18.00 hod. (přestávka 15–15.30 hod.). Na základě předchozí domluvy je možné prodejnu navštívit individuálně i mimo otevírací dobu – pro sjednání schůzky prosím kontaktujte paní Alenu Vodičkovou, tel. 257 321 030. 

 

Nová kolekce blahopřání a dárků s logem UNICEF

Stále máte možnost vybírat z nové kolekce oblíbených blahopřání a dárkových předmětů UNICEF, mezi nimiž najdete například USB disky a rozšířenou nabídku oblíbených externích baterií. 

Blahopřání a výrobky z nejnovější kolekce jsou skutečně jedinečné, protože v každém z nich se skrývá naděje pro strádající děti kdekoliv na světě – ve válkou zpustošené Sýrii, v oblastech Haiti zasažených ničivým hurikánem či v Jižním Súdánu postiženém hladomorem.

Spolupráce s licenčním partnerem – společností Belarto – je zárukou, že veškerý sortiment zboží s naším logem byl vyroben s použitím nejvyšších standardů udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti. Zakoupením jakékoliv položky z nové kolekce přispějete na programy UNICEF a pomůžete tak zachránit dětské životy a dáte strádajícím dětem šanci na lepší budoucnost – 25 % z ceny každého blahopřání a 20 % z ceny dárků jde přímo na programy pomoci nejohroženějším dětem.

Objednávat z nové kolekce můžete na unicefcards.cz.

© UNICEF/Pirozzi

Tisk