Speciální nabídka dárkových balíčků

Právě teď najdete v našem e-shopu a pražské prodejně nabídku čtyř zvýhodněných balíčků zboží s logem UNICEF, které potěší děti i dospělé!

Všechny překrásné balíčky zakoupíte během pár minut v našem e-shopu, nebo si pro ně můžete přijít osobně do pražské prodejny UNICEF (Rytířská 31, Praha 1), která je otevřena každý čtvrtek od 11 do 18.00 hod. (přestávka 15–15.30 hod.).

Každým nákupem uděláte dobrý skutek a pomůžete dětem, které to právě teď nejvíce potřebují! 

Pozn.: Na základě předchozí domluvy je možné prodejnu navštívit individuálně i mimo otevírací dobu – pro sjednání schůzky prosím kontaktujte paní Alenu Vodičkovou, tel. 257 321 030. 

 

Nová kolekce blahopřání a dárků s logem UNICEF

Stále máte možnost vybírat z nové kolekce oblíbených blahopřání a dárkových předmětů UNICEF, mezi nimiž najdete například USB disky a rozšířenou nabídku oblíbených externích baterií. 

Blahopřání a výrobky z nejnovější kolekce jsou skutečně jedinečné, protože v každém z nich se skrývá naděje pro strádající děti kdekoliv na světě – ve válkou zpustošené Sýrii, v oblastech Somálska zasažených ničivým suchem a neúrodou či v Jižním Súdánu postiženém hladomorem.

Spolupráce s licenčním partnerem – společností Belarto – je zárukou, že veškerý sortiment zboží s naším logem byl vyroben s použitím nejvyšších standardů udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti. Zakoupením jakékoliv položky z nové kolekce přispějete na programy UNICEF a pomůžete tak zachránit dětské životy a dáte strádajícím dětem šanci na lepší budoucnost – 25 % z ceny každého blahopřání a 20 % z ceny dárků jde přímo na programy pomoci nejohroženějším dětem.

Objednávat z celé nové kolekce můžete na unicefcards.cz.

© UNICEF/Pirozzi

Tisk